آخرین اخبار
ازدواج دانشجویی
استاد هزار رنگ هنر آرام گرفت/ آمد، دید، رفت...
آمریکا توان درگیری با ایران در عرصه نظامی را ندارد/ برخی مسؤولان ضعف خود را به ملت منتقل نکنند/ حد و اندازه نظام بیش از این‌هاست
آقای زنگنه! با قراردادهای خسارت بار نفتی چوب حراج بر منافع ملی زده‌اید!
اطلاعیه
hx
توافق «Fatf» تجربه تلخ دیگری است
نتایج تلخ اجبار خانواده‌ بر تحصیل و انتخاب رشته فرزندان
همه قصد تضعیف صدای مطالبه‌گرانه تشکل‌های انقلابی را دارند
صرف فعل مضارع ما نمی توانیم/ بازخوانی جام زهر
چیز جدیدی در پرونده بورسیه‌ها حاصل نشده است
دانشگاه آزاد از سال ۹۲ مجوزی برای اردوهای مختلط نداده/ امکان تفکیک سازی بین دانشجویان در دانشگاه‌ها نیست
«ایستاده در غبار» شگفت‌انگیز است/ کتاب می‌خوانم تا جهان را جور دیگری ببینم
هر کودک در آمریکا پیش از بدنیا آمدن بدهی دارد!/ چند ابَر مصیبت جهان
آلمان بازهم ناامن شد/یک کشته و ۱۲زخمی درپی انفجار در« انسباخ»
راهکارهای جدایی بودجه از نفت‬‌
امروز كشور درگير جنگ اقتصادي، امنيتي و فرهنگي است/ اين را اگر كسي نداند خواب مي ماند
جدول | هفت اصل از مهم‌ترین اصول اندیشه امام خمینی رحمه‌الله درسخنان مقام معظم رهبري
۲۰ جمله از رهبر انقلاب درباره عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام
خودکفایی واحد گرمسار در تولید مصالح محوطه‌سازی و فضای سبز/ تولید 6300 متر جدول‌ سیمانی در سال
قاری بین‌المللی مصری، میهمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
پذیرش مقاله عضو هیات علمی واحد گرمسار در همایش بین‌المللی ریاضی رومانی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با حضور در دانشکده‌های علوم انسانی و علوم تربیتی و روانشناسی افزون بر بازدید از این دانشکده، با مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان دیدار و گفت‌وگو کرد
نشست تخصصی شیوه‌های دعوت فرزندان به نماز با سخنرانی حجت‌الاسلام سید علی مهدی‌نژاد و با حضور
عطر خوش دعا در واحد دامغان
آیین معنویت در آیینه ی رمضان موج می زند .
همکاری واحد سمنان و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی در مسیر تدوین استاندارد بین‌المللی
جشن تکلیف فرزندان کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود+ تصاویر
نشست شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان برگزار شد
نخستین نشست تخصصی سیره امام هادی (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار شد
اخبار > آمریکا توان درگیری با ایران در عرصه نظامی را ندارد/ برخی مسؤولان ضعف خود را به ملت منتقل نکنند/ حد و اندازه نظام بیش از این‌هاست
 


شماره خبر : ٥٠٠٨٥٩ تاريخ انتشار خبر : يکشنبه ٧ شهريور ١٣٩٥ تعداد بازديد:613

آمریکا توان درگیری با ایران در عرصه نظامی را ندارد/ برخی مسؤولان ضعف خود را به ملت منتقل نکنند/ حد و اندازه نظام بیش از این‌هاست

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: مسؤولان و افراد ضعیف در دولت این حق را ندارند که ضعف خود را به ملت ایران منتقل کنند زیرا حد و اندازه نظام و کشور بیش از این‌ها است و قابل بیان نیست

از اراک، سردار علی فدوی شامگاه شنبه در همایش دانش‌آموزی بزرگداشت مردان استکبارستیز در کانون بسیج اظهار کرد: 37 سال است که آمریکا با ایران دشمنی و کینه دیرینه دارد، اما تاکنون نتوانسته هیچ ضربه‌ای را به کشور و نظام وارد کند.

وی با اشاره به اینکه تنها دلیل پیروز نشدن آمریکا در مقابل ایران حق بودن این نظام است، افزود: دلیل به نتیجه نرسیدن دشمنی و توطئه‌های آمریکا و مستکبران در مقابل ایران تقابل دو لبه‌ای است که وجود دارد و آن هم وجود حق و باطل است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: سال‌های سال است که دعوای بین ایران و آمریکا وجود دارد که باید ماهیت این دعوا مشخص شود، باید دید این اختلاف از نوع منافع سیاسی، جغرافیایی و فرهنگی است یا خیر، که به طور قطع این گونه نیست، زیرا اگر این گونه بود تاکنون باید این دعوا و مسائل و مشکلات حل شده بود.

فدوی با اشاره به اینکه ماهیت دعوای ایران و آمریکا بر سر حق و باطل بودن آن است، ادامه داد: تنها دلیلی که نمی‌گذارد این دو کشور به توافق برسند و نخواهند رسید، آن است که حق و باطل در تقابل با یکدیگر هستند و نمی‌توانند کنار یکدیگر قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: حق بودن نظام و رهبری تاکنون سبب شده مردم از جان خود بگذرند و از اهداف والای نظام پاسداری و صیانت کنند، البته هزاران دلیل قابل لمس دیگر در زمینه حق بودن ایران و باطل بودن آمریکا و مستکبران وجود دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: آمریکا و ایران از نظر علمی، تکنولوژی، پول و وسائل دیگر قابل مقایسه با یکدیگر نیستند، زیرا بودجه نظامی یک سال آمریکا با بودجه 30 و یا 40 سال فروش نفت ایران برابری دارد.

فدوی بیان داشت: از سوی دیگر آمریکا با کشور ما قابل مقایسه نیست، زیرا ما به برکت امام، شهدا و انقلاب دارای قدرت بسیار زیادی شده‌ایم که آمریکا قادر به مقابله با آن نیست.

وی با اشاره به اهمیت خودباوری در رشد و توسعه کشور و افزایش قدرت ایران اظهار کرد: سال‌ها است که کشورها، آمریکا را یک ابرقدرت می‌دانند، اما خود آمریکا و اتحادیه اروپا این مسأله را قبول و باور ندارند و بر توان مقابله ایران با هرگونه تحرک و دشمنی اذعان دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: آمریکا توان درگیری با ایران در عرصه نظامی را ندارد و تنها قدرت نظامی آمریکا هم‌اکنون قدرت دریا پایه است که این مسأله نیز با تعداد 97 فروند شناور سپاه به صورت 24 ساعته کنترل و رصد می‌شود که این قدرت هم از این کشور گرفته شده و آمریکا سال‌های طولانی است که نتوانسته به آب‌های بین‌المللی کشور ما نزدیک شود.

سردار فدوی تصریح کرد: تمامی اقدامات آمریکا بر پایه زور و قدرت است، بنابراین معنی قدرت و زور را درک می‌کند و چون می‌داند ایران دارای قدرت است نسبت به کشور در موضع انفعال و تمکین قرار گرفته و بر این مسأله که ایران دارای قدرت است، اذعان دارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا قدرت و زور ایران را باور کرده، ادامه داد: این مسأله در دستگیری تفنگداران این کشور که به داخل مرزهای آبی ایران تجاوز کرده بودند کاملاً مشهود است که در این دستگیری نهایت خفت و خواری این کشور نمایان شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات، مردم باید فردی را انتخاب کنند که دارای بصیرت و بینش بالایی باشد و به این موضوع که دعوای ایران با آمریکا و مستکبران دعوای حق و باطل است ایمان داشته باشد.

فدوی خاطرنشان کرد: تمامی مسئولان و افرادی که در دولت دارای مسؤولیت هستند باید عملی و قلبی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند و این موارد را تنها در حرف‌هایشان بیان نکنند.

وی بیان داشت: تمامی افرادی که قرار است در مسند پذیرش مسؤولیت قرار گیرند باید به انقلاب و ولایت فقیه التزام و اعتقاد داشته باشند، زیرا مردم ما تاکنون تاوان زیادی را در زمینه نبود بصیرت در جامعه پس داده‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: مسئولان باید دارای بصیرت و امانت داری باشند و مردم ایران را ناآگاه و بی‌بصیرت فرض نکنند، زیرا همه مردم عمل این افراد را مشاهده خواهند کرد و بر این اساس تصمیم‌گیری می‌کنند.

سردار فدوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حقارت و ضعف آمریکا افزود: سه ماه پیش وزیر دفاع آمریکا گفته ما و متحدان ما در منطقه به دنبال این هستیم که توان و قدرتی را ایجاد کنیم که در مقابل ایران توان بازدارنده داشته باشیم، این در حالی است که برخی از افراد در داخل کشور برای انجام یکی سری از اقدامات به دنبال اجازه گرفتن از آمریکا هستند که این مسأله در شأن نظام و انقلاب نیست و ظلم بزرگی به این کشور است.

وی تصریح کرد: مسؤولان و افراد ضعیف در دولت این حق را ندارند که ضعف خود را به ملت ایران منتقل کنند زیرا حد و اندازه نظام و کشور بیش از این‌ها است و قابل بیان نیست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: ما توانسته و می‌توانیم در مقابل توطئه‌های آمریکا ایستاده و به عنوان کشوری قدرتمند از خود دفاع کنیم البته خوشبختانه به برکت خون شهدا و حق بودن این نظام آمریکا نتوانسته و نمی‌تواند هیچ اقدامی علیه ایران انجام دهد.

انتهای پیام/87002/صا40

+

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
عمره دانشجويي
ازدواج دانشجويي
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان
اعتكاف دانشجويي
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
وزارت بهداشت
صندوق رفاه دانشجويان
پرسمان
نشر معارف
نشريه پرسمان